کنفرانس شیائومی ۱۱ نوامبر است | آیا Xiaomi Mi 5 معرفی می شود؟

اسمارتفونی که بسیاری از شایعات این چند روزه حول آن است Xiaomi Mi 5 است. به نظر می رسد این دستگاه اولین اسمارتفونی خواهد بود که با پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰ منتشر می شود. ولی تنها راهی که ازین مسئله مطمئن شویم این است که این دستگاه به صورت رسمی با این چیپست منتشر شود. آیا این اسمارتفون پرچمدار در روز ۱۱ نوامبر معرفی خواهد شد؟ با ما در اندرویدکده همراه باشید.

تیزری که به تازگی از شیائومی منتشر شده است تصویری مبهم از شیائومی می ۵ نشان می دهد که پشت پرده ای قرمز مخفی شده و علامت سوالی بر روی آن قرار دارد. اگر به صورتی دیگر این مسئله را بیان کنیم، باید بگوییم که شیائومی قرار نیست نام این دستگاه را لو دهد، حداقل تا زمان معرفی رسمی نمی خواهد این کار را انجام دهد.

در تیزری که نمایش داده شد، نوشته ای که چندین بار تکرار شد ” Mi Dual 11″ بود و عدد ۱۱/۱۱ نیز چندین بار در این تیزر نشان داده شد. در این تصویر این جمله نیز نمایش داده شد که ” بالاخره امروز ما می خواهیم بازی بزرگی را انجام دهیم، روز ۱۱ نوامبر در ساعت ۰:۰۰ دستگاه بزرگی را معرفی خواهیم کرد”. اگر به کلمه بالاخره دقت کنیم، پس به این نتیجه می رسیم که قرار است بهترین دستگاه شیائومی معرفی شود.

تئوری دیگری که راجع به این کنفرانس وجود دارد جمله ” Mi Dual 11″ است که اشاره به دو مورد دستگاه دارد و می تواند این دو مورد اشاره به Xiaomi Mi 5 و Xiaomi Redmi Note 2 Pro باشد. Redmi Note 2 Pro قرار است اولین دستگاهی از شیائومی باشد که از حسگر اثر انگشت استفاده می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *