مایکروسافت بالاترین سایز صفحه نمایش برای ویندوز ۱۰ را ۹ اینچ اعلام کرد

مایکروسافت طی توییتی اعلام کرد که بالاترین سایزی که می توان ویندوز ۱۰ را بر روی آن استفاده کرد ۹ اینچ خواهد بود. اگر بخواهیم دقیق تر این مسئله را اعلام کنیم باید بگوییم که این مقدار تا ۹ اینچ افزایش یافته است. ادامه خبر را در اندرویدکده بخوانید.

این مسئله به این دلیل بیان شده است که تقریبا تمام دستگاه های مجهز به ویندوز ۱۰ زیر نظر خود مایکروسافت هستند و حتی شرکت های دیگری که می خواهند از ویندوز ۱۰ استفاده کنند نیز باید مشورت نرم افزاری از مایکروسافت بگیرند. با توجه به تغییرات اعلام شده توسط مایکروسافت، حالا حد نهایی سایز صفحه نمایش از ماکزیمم ۸ اینچ به ۹ اینچ افزایش یافته است.

همانند پیشین نباید این افزایش سایز یا به طور کلی این خبر را ساده در نظر بگیریم چرا که این افزایش سایز می تواند نوید دهنده دستگاهی با سایز بزرگتر نیز باشد.

اگر شما یک هوادار مایکروسافت ویندوز باشید حتما خوشحال خواهید شد که بدانید این کمپانی بزرگ در ویندوز ۱۰ توانایی Auto Flash را به دستگاه ها اضافه کرده است. برخی حتی این ارتقای نرم افزاری را بزرگترین و محبوب ترین پیشرفت دستگاه های ویندوزی در طول تاریخ ویندوزفون می دانند.

یکی از نکات مهمی که در ویندوزفون که با آپدیت به ۱۰ تغییر نکرده اند حداقل حافظه زم و حافظه داخلی هستند که روی ۱ گیگابایت رم و ۸ گیگابایت حافظه قفل شده اند و خبر خوبی برای هواداران ویندوز ۱۰ بود. در کنار این مشخصات اکثر چیپست های استفاده شده نیز توان پشتیبانی ویندوز ۱۰ را دارا هستند که از جمله آن ها می توان به Snapdragon 810,808,617,210,208,820 و۶۲۵ اشاره کرد.

1 دیدگاه در مورد “مایکروسافت بالاترین سایز صفحه نمایش برای ویندوز ۱۰ را ۹ اینچ اعلام کرد”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *